Aktivity

Aktivity léto – Vrchlabí a okolí

V blízkosti hotelu (cca 400m) je městské koupaliště – rybník zvaný „Kačák“, kde je možné se za slunných letních dnů osvěžit a občerstvit. V okolí Vrchlabí jsou vybudována dvě golfová hřiště. Golfista zamíří rád na velmi kvalitní hřiště do obce Prosečné (cca 10 km), které nabízí 9 jamek s parem 70. Pro náročné golfisty je tu „Golf resort Grund“ v nedalekých Mladých Bukách (cca 20 km), který poskytuje hřiště s 18 jamkami a parem 34 a 36 s výhledem na nejvyšší horu Krkonoš Sněžku.

Kdo by chtěl shlédnout Krkonoše a blízké okolí z ptačí perspektivy, stačí navštívit místní Vrchlabské letiště, které nabízí škálu vyhlídkových letů s několika tipy zcela bezpečných letadel. Okolí hotelu poskytuje možnosti mnoha výletů a zábavy.

Pokud vás již omrzela pěší turistika, nabízí se jízda na kole po vyznačených cyklostezkách, jízda na koni nebo případně projížďka kočárem. Doporučujeme návštěvu místního Krkonošského muzea, prohlídku zámeckého parku ve Vrchlabí nebo nezapomenutelný výlet do nedaleké Zoologické zahrady se Safari ve Dvoře Králové nad Labem. Z našeho hotelu není daleko do skal, hradů a rybníků Českého ráje a do skalního labyrintu Adršpach.

Aktivity zima – Vrchlabí a okolí

V okolí hotelu jsou místní mírné sjezdové tratě s lyžařskými vleky – Imlaufův a Kebrlův kopec. Tyto sjezdovky jsou určené pro méně zkušené lyžaře. Fungují zde profesionální Školy lyžování. Z autobusové zastávky cca 70m od hotelu se autobusem dostanete do vyhlášeného lyžařského areálu Herlíkovice – Bubákov se sjezdovkou dlouhou 1400m, která uspokojí i velmi náročné zkušené lyžaře.

Pro větší komfort hostů je možné zařídit odvoz od hotelu na tyto sjezdovky minibusem zdarma. Lyžařské středisko Špindlerův Mlýn a jeho lyžařské areály je vzdáleno pouhých 12 km od hotelu. Další zimní střediska – Harrachov, Černý Důl, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou a Mladé Buky jsou automobilem v dostupné vzdálenosti. Pokud si v zimě chcete užít aquaparků nabízí se Špindlerův Mlýn nebo bazén v Jilemnici.

Rezervace

Jméno*

Příjmení*

Ulice*

Město*

PSČ*

Země*

E-mail*

Telefon*

Firma


DIČ

Datum příjezdu*

Datum odjezdu*

Automobil (Ano-Ne)

Typ automobilu

Zvířata

Platba*

Typ pokoje